Prezent na święta dla dziewczynki lalka – co teraz jest w modzie?

Wszystkie dziewczynki już na pewno nie mogą się doczekać, aż rozpakują swoje gwiazdkowe upominki. Oczywiście najbardziej oczekiwanymi prezentami są najrozmaitsze lalki i laleczki. Co teraz jest w modzie? Zobacz, jaką lalkę warto kupić dziewczynce pod choinkę.


Wymagający dzidziuś

Wszystkie dziewczynki kochają lalki niemowlęta, którymi mogą się opiekować, jak prawdziwymi dziećmi. Największym hitem tego roku stała się lalka Baby Annabell, która swoim wyglądem przypomina niemowlaka i nawet zachowuje się jak on. Jej bardzo realistyczne funkcje sprawiają, że każda dziewczynka będzie miała wrażenie, że opiekuje się małą dziewczynką, a nie tylko lalką.

Lalka Baby Annabell reaguje na dotknięcia, zamieniając się ze zwykłej lalki w wymagającego niemowlaka. Gdy poda się jej butelkę, przesuwa oczy i ssie jak prawdziwe dziecko, a kiedy pogłaszcze się ją po policzku, zacznie wydawać pozytywne dźwięki. Lalka potrafi także płakać prawdziwymi łzami, należy wówczas włożyć jej do buzi smoczek – wtedy laleczka znowu będzie szczęśliwa.

Oczywiście jak małe dziecko, lalka potrzebuje również bardzo dużo snu, dlatego, gdy zacznie się ją delikatnie kołysać na ramieniu lub w kołysce, lalka Baby Annabell zamyka oczy i powoli zasypia. Gdy czas drzemki się skończy, lalka ponownie otwiera oczy, upominając się o kolejne karmienie.

Taki prezent ucieszy każdą dziewczynkę, a cała masa funkcji do zabawy sprawi, że opieka nad tym niezwykłym niemowlakiem stanie się ulubioną zabawą. Dodatkowo taka lalka uczy empatii i odpowiedzialności już od najmłodszych lat.

Jaka córeczka taka laleczka

Każda dziewczynka chciałaby mieć lalkę, która będzie do niej podobna. Będzie miała ten sam kolor włosów, oczu, to samo uczesanie i ubranko… teraz to możliwe. Na stronie www.la-lalla.pl możesz zamówić lalkę, która zostanie przygotowana na wzór wyglądu dziewczynki, która stanie się jej przyszłą mamą.

Na stronie internetowej sklepu la-llalla.pl możesz zamawiać również całą garderobę, oczywiście taką samą dla lalki, jak i dla dziewczynki. Będą więc nie tylko tak samo wyglądać, ale również tak samo się ubierać. Lalka jest najlepszą towarzyszką przygód i emocji dziecka, dlatego La Lalla to elegancki i ponadczasowy prezent dla każdej dziewczynki.

Ponadczasowa Barbie

Lalki Barbie znane są i kochane przez wszystkie dziewczynki już od wielu lat, jednak ich twórcy wciąż zaskakują nas nowymi gadżetami
i akcesoriami.

Największym hitem tego roku okazały się zestawy Barbie z serii Delfiny z Magicznej Wyspy, wiernie odwzorowane na filmie, który w tym roku ukazał się na ekranie kin. Ciekawe stroje lalek, stworzone specjalnie do wodnej zabawy, małe i większe delfiny dołączone do zestawów, a także wiele innych ciekawych gadżetów zapewnią każdej dziewczynce wiele godzin wspaniałej zabawy.

Lalka w towarzystwie Lego czyli Lego Friends

Starsze dziewczynki, które uwielbiają budować i tworzyć nowe rzeczy na pewno ucieszą się z jednego z zestawów Lego Friends. Składają się one z wielu gadżetów, samochodów, budynków i wielu innych ciekawych elementów, zbudowanych oczywiście z klocków Lego. Każdy z nich zawiera również małą figurkę laleczki: Emmy, Olivii, Stephani lub Andrei.

Możesz wybrać mniej lub bardziej rozbudowane zestawy, a także łączyć je, by powstało całe miasteczko Heartlake wraz z jego mieszkańcami. To doskonała zabawa dla wszystkich dziewczynek, która nigdy się nie kończy.

Lalka dla dziewczynki, jako prezent pod choinkę to naprawdę bardzo wiele pomysłów i możliwości, z których na pewno wybierzesz ten najwspanialszy dla swojej małej księżniczki.