Pomysły na prezent na chrzest

Dzień Chrztu Świętego to bardzo ważne wydarzenie dla malucha, jego rodziców, chrzestnych oraz całej rodziny dziecka. W tym dniu każdy chciałby podarować chrzczonemu dziecku jakiś drobiazg, który będzie pamiątką tego dnia. I tutaj często pojawia się pytanie, jaki prezent wybrać? Jest wiele ciekawych propozycji, z których możesz skorzystać. Zobacz jaki prezent wybrać dla dziecka z okazji chrztu.

Pamiątka Chrztu Świętego

W sklepach z dewocjonaliami można dostać bardzo ładne pamiątki Chrztu Świętego wykonane najczęściej z drewna, z wytłaczanymi obrazkami aniołów oraz świętych w kolorze srebra. Tak dobrane zestawienie bardzo ładnie się ze sobą komponuje i pasuje do każdego wnętrza, a obrazek można powiesić na ścianie lub postawić na półce przy łóżeczku dziecka. Będzie to nie tylko ładna dekoracja dziecięcego pokoju, ale także pamiątka tego ważnego dnia.

Biżuteria

Prezentem, który również zostanie z dzieckiem na długie lata i będzie mu przypominać dzień chrztu, jest biżuteria. Oczywiście trzeba dopasować ją do malutkich rozmiarów dziecka i wybrać coś drobnego, delikatnego i nie przytłaczającego.

Dobrym pomysłem będą kolczyki, najlepiej na angielskie zapięcie lub wkrętki, wykonane ze złota lub srebra, łańcuszek z drobną zawieszką lub bransoletka, na przykład z wygrawerowanym imieniem dziecka i data urodzin. Wybór jest duży, więc można wybrać coś ciekawego.

Tort z pampersów

Bardzo ładnym i oryginalnym pomysłem jest tort z pampersów. Pieluszki ułożone piętrowo, w kształcie kilkupoziomowego tortu pięknie wyglądają, zwłaszcza jeśli udekorowane są pluszakami, grzechotkami lub innymi dziecięcymi zabawkami. Całość oczywiście przewiązana jest sporą kokardą, która ładnie i estetycznie dopełnia całość.

Taki tort z pampersów to nie tylko oryginalny i piękny, ale także praktyczny prezent. Pieluszki mogą być wykorzystane przez malucha,
a zabawki, które wcześniej służyły jako dekoracja, teraz zachęcą do zabawy.

Barwnie ilustrowana Biblia dla dzieci

Częstym prezentem z okazji chrztu, który daruje się dziecku jest Biblia. Może być to biblia obrazkowa wydana specjalnie dla najmłodszych. Zawiera wiele barwnych ilustracji, a treść napisana jest w formie opowiadania, prostym językiem, który będzie zrozumiały nawet dla maluchów.

Na pierwszej stronie możesz umieścić dedykację, która będzie przypominała o tym ważnym dniu. Ten prezent będzie towarzyszył dziecku na pewno przez wiele lat.

Z pomocą przychodzą pożyczki krótkoterminowe

Jeśli nie zaplanowałeś wcześniej w swoim budżecie wydatków związanych z upominkami dla dziecka z okazji chrztu, skorzystaj z pożyczki krótkoterminowej. To bardzo szybki sposób, by podratować swój domowy budżet i móc kupić wybraną pamiątkę chrztu.

Pożyczki krótkoterminowe są produktem ogólnie dostępnym zarówno w stacjonarnych oddziałach instytucji pozabankowych, jak i serwisach pożyczkowych, które działają w Internecie. Ofert jest naprawdę bardzo dużo, więc na pewno znajdziesz taką, która spełni twoje oczekiwania i szybko pomoże ci w zdobyciu brakującej gotówki.

Często już 15 minut wystarczy, by otrzymać pożyczkę krótkoterminową i zrobić potrzebne zakupy. Na oddanie pożyczonych pieniędzy masz z reguły 30 dni, dlatego wcześniej zaplanuj tą spłatę w miesięcznym budżecie, by móc terminowo rozliczyć się ze zobowiązania. Zakup pamiątki Chrztu Świętego to nie jedyna okazji, kiedy przydadzą się pożyczki krótkoterminowe, dlatego nie warto psuć sobie historii kredytowej nieterminową spłatą, bo nigdy nie wiadomo kiedy znów taka szybka pożyczka będzie ci potrzebna.