Najciekawsze wydarzenia modowe w grudniu 2016

Koniec roku 2016 obfituje w interesujące wydarzenia modowe, zarówno dla ludzi z branży, jak i też dla mniej profesjonalnych zainteresowanych. Oto przegląd najciekawszych wydarzeń związanych z modą, które odbędą się jeszcze w grudniu, jeszcze w tym roku.

HUSH Warsaw 10 edycja

10 grudnia odbędzie się już 10 edycja tego warszawskiego wydarzenia modowego. Z tej okazji, na stadionie PGE Narodowym swoje produkty zaprezentuje aż 120 marek. Prezentowana moda autorska to zarówno znane i docenione marki, jak i też około 40 nowości na rynku.

SILESIA BAZAAR vol.5

10 i 11 grudnia ciekawą propozycją wydają się również świąteczne targi mody niezależnej i dizajnu. To największe tego typu wydarzenie modowe w południowej Polsce, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W wydarzeniu uczestniczyć będą nie tylko niezależni projektanci modowi, ale także twórcy akcesoriów, biżuterii, mebli czy innych przedmiotów użytkowych, na przykład naczyń. Przewidzianych jest aż 200 stoisk dla wystawców.

Slow Weekend #6

Pod hasłem „kupuj lepsze prezenty” 10 i 11 grudnia odbędzie się Slow Weekend. W warszawskim Soho Factory obecnych wówczas będzie aż 350 wystawców z całej Polski, wśród których znaleźć można idealne prezenty na święta. Idea wydarzenia zachęca do spokojnych i przemyślanych zakupów o najlepszej jakości, które na pewno będą sprawiać radość, a ich jakość sprawi, że będą służyć przez wiele lat.

Wydarzenia modowe to również… Kiermasz Świąteczny

18 grudnia w Babce do wynajęcia w Warszawie, odbędzie się kiermasz świąteczny. Podczas wydarzenia nie tylko będzie można kupić wspaniałe świąteczne prezenty, ale także spróbować świątecznych przysmaków.

Targi świąteczne / OCH BAZAR Last Minute

22 grudnia w warszawskim Niebie zrobić będzie można świąteczne zakupy na ostatnią chwilę! Organizatorzy tuż przed gwiazdką zbiorą najlepszych wystawców, aby móc zakupić rozmaite prezenty świąteczne. Wśród nich znaleźć będzie można ubrania, biżuterię czy dodatki, a także świąteczne akcesoria. Podczas targów świątecznych można będzie również skorzystać z pakowania prezentów.