Fryzury na sylwestra – 5 pomysłów na uczesanie

Dopełnieniem każdej sylwestrowej stylizacji jest odpowiednio dobrana fryzura. Oto fryzury na sylwestra, które idealnie sprawdzą się podczas sylwestrowego szaleństwa.

Klasyczne fale

Dla pań o długich włosach, ciekawym rozwiązaniem będą grube fale, inspirowane latami 20. Efekt ten można uzyskać nawijając włosy na papiloty z gąbki o średniej i dużej wielkości. Włosy należy nawijać na zewnątrz, aby uzyskać odpowiedni efekt. Fryzura ta idealnie nadaje się na imprezy sylwestrowe takie jak bale czy bankiety.

Burza loków

Wariacją włosów pokręconych jest burza loków, która swobodnie układa się wokół twarzy. Tego typu fryzurę najłatwiej wykonać przy pomocy lokówki, a uzyskany efekt trzeba zabezpieczyć kosmetykami stylizacyjnymi. Loki na pewno odświeżą wygląd, a jednocześnie sprawią, że całość stylizacji będzie na luzie. Jest to propozycja idealna na szaloną imprezę, w klubie czy w gronie przyjaciół.

Propozycja fryzury na sylwestra? Warkocz!

Wbrew pozorom, warkocz to idealna fryzura na sylwestra, warto jednak postarać się o jego fantazyjny wygląd. Przede wszystkim, najefektowniej prezentują się jego luźne wydania, które wizualnie zwiększają objętość włosów. Inne ciekawe wersje warkocza to te przypominające irokeza czy też połączenie dwóch warkoczy w jeden.

Fantazyjne upięcia

Koki, koczki i inne upięcia włosów to wciąż interesująca propozycja wśród fryzur sylwestrowych. Wariantów jest naprawdę sporo, dodatkowo efekt wzmocnić można błyszczącą klamrą czy inną ozdobą włosów. Upięcia to rozwiązanie nie tylko dla kobiet, które posiadają długie włosy. Tak naprawdę nawet krótkie włosy można upiąć w ciekawy sposób, nadając tym samym charakteru fryzurze.

Prostota i minimalizm

Proste włosy również mogą się prezentować spektakularnie, o ile są odpowiednio wypielęgnowane. Dlatego posiadaczki zadbanych prostych włosów wcale nie muszą kombinować ze specjalną stylizacją. Wystarczy użyć odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, a następnie ułożyć włosy i spryskać je odpowiednim kosmetykiem nabłyszczającym. Taka fryzura spełni swoją funkcję na każdej sylwestrowej imprezie, bez względu na jej rodzaj.